| Anonim420420 a întrebat:

Salut, as vrea sa ajung la o Academie militara, si as vrea sa stiu un domeniu care nu necesita matematica/fizica

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si ti s-a raspuns: nu este domeniu fara matematica la AM. Mergi la Institutul Medico-Militar! Acolo se da la engleza. http://bit.ly/2Hj7QPJ

| sierra1 a răspuns:

Doar dacă vrei să fii medic militar sau să te specializezi în alte domenii (management, filologie,...) cu condiția să fi ablolvit anterior o formă de învățămțnt superior.

Restrictiv, nu?