| volkswagenalh a întrebat:

Salut aș vrea sa îmi caut un loc de munca pe timpul vacanței, dar nu gasesc, am 18 ani, sunt din NEAMȚ.

2 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

Daca esti in apropierea sau chiar in oras e imposibil sa nu gasesti ceva de munca,trebuie sa fie ca promoter, vanzator la chioscurile din parcuri, eventual in parcuri gasesti mai multe oferte, vinzi inghetata vata de zahar, la barci etc.

| volkswagenalh explică (pentru Goddess23):

Voiam ceva în constructii, dar acum totul este cu contract de munca.