| DenisEmanuelFotbalist a întrebat:

Salut as vrea sa ma duc la Liceul cu program sportiv Banatul Timisoara sunt foarte bun la sport si dupa ce termin clasa a-8a as vrea sa merg acolo. Ce ar trebui sa fac sa intru? Ma pot transfera de la un liceu la altul s-au pot sa intru direct? Trebuie sa dau probe?

Răspuns Câştigător
| MadalinNou a răspuns:

happy mai intai te informezi cu cat se intra si da poti intra direct. nu trebuie sa te transferi.Probe se dau desigur. acolo nu intra toti tarani care se cred mari sportivi... mentine-te in forta si fa exercitii nu o sa regretii. Funda?