| haax a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.Sunt pe clasa a 7-a si vreau cand termin clasa a 8-a sa merg la liceul sportiv din Cluj, speciazilare fotbal! Ce orar este? Ce probe de admitere sunt? Este concurenta? Ca sa faci performanta in fotbal trebuie un liceu sportiv neaparat? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Da trebuie un liceu specializat, doar nu o a te duci la arte plastice...pt a afla detalii sigure si clare intra pe site-ul scolii respective si daca nu gasesti programa dai la contact i-a adresa de mail si trimite-le un mail cu ce info vr sa afli! spor

2 răspunsuri:
| FreakzoO a răspuns:

Http://www.lpscluj.ro/ Un liceu foarte bun.

| haax explică (pentru FreakzoO):

Este concurenta la acest liceu, nu sti?big grin