| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa ma fac sofer da masina mica si sa aplic pentru una dintre aceste firme de ridesharing si anume:Uber,Taxify,Bolt, Yango, BlackCab si as vrea sa stiu cat se castiga la aceste firme daca ma duc part-time sau full-time? As vrea va rog frumos sa imi spuneti care sunt avantajele si dezavantajele la fiecare firma enumerata cat si ce bonusuri se ofera la firmele sus mentionate.Multumesc! Stima si respect.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu masina personala ca pfa angajat ai cheltuieli substantiale de intretinere la masina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si crezi ca o sa nimeresti pe cineva care a lucrat la toate?
Uber si Bolt castigi in functie de cate curse faci. Nu exista part time sau full time, exista cat vrei tu.

Black Cab e alta chesti, esti anagajat si negociezi cu ei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există part time, full time.
Tu îți faci orarul. Ai curse, câștigi.