| DJohnny a întrebat:

As vrea sa urmez dupa liceu universitatea de arhitectura si urbanism Ion Mincu (UAUIM). Stiu ca trebuie sa ma apuc de pregatire din clasa a 11-a, nu ma luati cu d-astea laughing Ceea ce vreau sa aflu e cat de grea e facul; tatea indiferent de profil, daca e de invatat / tocit mult si ce e de tocit? Daca e de munca, am auzit ca este foarte obositoare ca ai proiecte, in ce consta proiectele alea? As vrea un raspuns de la cineva care a urmat/urmeaza cursurile acolo. Mersi big grin

1 răspuns:
| Alexia26 a răspuns:

Daca o faci cu pasiune, nu va fi greu. Este o meserie profitabila.