| FeliciaAndreea1 a întrebat:

Ati auzit de Evaluarea Nationala din mai? Ei bine, eu sunt clasa a 6a.Aveti subiecte de biologie, mate, engleza si fizica. Funda!winking

Răspuns Câştigător
| tdbmarius a răspuns:

Intra pe edu.ro sau pe gandul.info si o sa gasesti acolo tot ce iti trebuie.

2 răspunsuri:
| Îmiplacesacitesc a răspuns:

Și eu tot a 6-a sunt! Am auzit de la profa de romana ca au apărut subiecte de romana -engleza și ca ar fi o porcărie! Caută și tu pe net! FUNDA?

| Kara361DIsnOt a răspuns:

Buna! Si eu sunt clasa a6 si in mai dau acele examene. Profesorii spun ca suntem prima generatie care da aceste examene, nimeni nu le-a mai dat pana in momentul de fata de aceea nu exista subiecte. Vor exista de abia dupa ce vom da noi! Dar daca vrei cauta pe Google - Evaloare Nationala cls. 6. Sper ca te-am ajutat!