| Matei_Gianina_1970 a întrebat:

Intrebare pentru toti elevii de clasa a 7-a! Pentru cei ce au dat evaluarea nationala la matematica-fizica-biologie,imi puteti spune ce subiecte ati avut? Nu vreau problemele in sine,ci sa stiu cam despre ce era vorba(ex. aria/perimetrul/ecologie/transformari din Km in M /etc). Multumesc anticipat! happy
P.S: Eu am dat din Arie,am avut cateva probleme de geometrie,la biologie de incercuit, in mare parte, iar la fizica transformari

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, la mate au fost exerciții datea pe care le-am făcut și în clasa a 6 a deci nu au fost grele laughing. La fizica a fost cam greu ( probleme) și la biologie despre animale parca. Da... Nu prea mai știu... laughing

1 răspuns: