| dream_8891 a întrebat:

Ati lucrat in domeniul publicitate (distribuire pliante, promovare produse.)
Si daca da cum a fost?
Stie cineva cui ar trebui sa ma adresez pentru campaniile publicitare peny, interex etc.
Alte idei de slujbe de vara?
Va multumesc pentru timpul acordat citirii acestui mesaj happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Reprezentant Avon,Oriflame,Lady's
poti arunca pliante peste gard la Praktiker, Kaufland, Billa

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

De unde esti? Inafar de campaniile Avon,Oriflame,care dupa parerea mea sunt o risipa de timp, bani frumosi, la varsta de 15-16-17 ani se pot face prin vanzare de pliante sau sondaje.Dar,din pacate, din cate stiu eu, doar pe net poti gasi anunturi in care se cauta persoane pentru. o astfel de actiune.Alte slujbe? Plimbarea cainilor, ingrijirea surorilor mai mici/fratilor laughing...noroc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Suntem în 2021. Au trecut 10 ani. Ai rezolvat?