| Hera_7281 a întrebat:

E cineva care a lucrat ca distribuitor de pliante? M-ar interesa sa stiu daca ati luat teapa dupa distribuire, sau au fost corecti?

Răspuns Câştigător
| Amy90 a răspuns:

Buna,

Nu am lucrat insa la mine in oras nu am auzit niciun caz de teapa. Poate ca au nu fost platiti conform asteptarilor sau poate ca au intarziat cu banii, in rest eu zic ca e ok.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu lucrez de 3 ani in domeniu si de fiecare data s-a lucrat corect. Bine, ca a fost si atentia cu actele iti dai seama. Nu am lucrat neprofesional. Practic nu a fost niciodata riscul de a lua teapa. O singura data am riscat si s-a meritat. Omul a fost corect si serios. De obicei nu merita sa risti decat cu firme recunoscute pentru seriozitate si corectitudine.

| ATHOS a răspuns:

Exista si firme serioase. Poti incheia un contract in care sa fie clar stipulate conditiile.
Bafta!