| rindi a întrebat:

aveti idei de joburi part time sau pe calculator? am un job stabil, dar simt nevoia sa fac si altceva, ceva care sa ma pasioneze mai mult! sau ar trebui sa fac niste cursuri si in timpul liber sa am o alta profesie? sunt libera dupa ora 3 si in weekend! ce meserii noi au aparut pe piata muncii? am observat ca la agentiile de munca se ofera cursuri numai pentru cei care nu au un loc de munca. idei?

1 răspuns:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Cel mai bine, intra pe site-urile ce ofera locuri de munca. Posteaza-ti CV-uri. O sa te lamuresti relativ urgent la toate intrebarile tale.