| jhon921 a întrebat:

Salut baieti, am si eu nevoie de ajutor, maine urmeaza sa incep lucrul la dpd intr-o tara straina(limba slava) si as vrea sa stiu daca sunt pe aici persoane care lucreaza/au lucrat la dpd/gls si mi-ar putea ajuta putin cu detalii despre cum sa folosesc scannerul?
Fiind într-o alta limba mi-ar fi de folos un mic tutorial.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic ar trebui să poți seta afișajul scanner-ului pe limba engleză - așa o să te descurci mai ușor, sper. Întreabă un supervizor, sau un coleg... Sau caută pe net manualul de utilizare (google "user manual [nume_scanner/model]").

| jhon921 explică (pentru mihai69):

Va înțeleg toate afirmatiile, insa imi doresc sa fac o impresie buna, ca imi cunosc macar scannerul daca privind limba mai am de invatat.
De asta speram cumva din greseala ca cineva cunoaste acel aparat.

| Wr3nch a răspuns:

Pai ar trebui sa iti faca training si te invata ei tot, nu te arunca la munca din prima.

| Furnicuta000 a răspuns:

Stai linistit ca iti vor arata ei tot ce trebuie sa stii, eventual in engleza daca nu va intelegeti astfel

| jhon921 explică (pentru Furnicuta000):

Nu tare am eu speranta asta, pentru ca am primit o sansa deoarece vorbesc limba putin peste basic, si ma gandeam ca aratand putina experiență in scannerul ala sa compenseze faptul ca nu stapanesc asa bine limba.