| MirelGabriel a întrebat:

Salut, ca sa dau la academia de politie trebuie sa platesc? daca da cat? Pot trece academia de politie daca nu stiu o limba straina? Daca trec de toate probele numai de limba straina nu... jandarm, politist la penitenciar, ori unde dar fara limba straina ca nu stiu

Răspuns Câştigător
| Amegadaisuki a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic dar daca nu sti olimba straina poti palti pentru aia in fi da poti intra si daca nu sti o limba straina ca se face media intre ele big grin