| Chrystyan_Cristi_1992 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce se da la academia fortelor terestre. am auzit ca o limba straina, matematica si romana. plus probele fizice psihologice. dar as vrea sa stiu ce trebuie sa stiu la matematica pentru testare.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti detalii pe site-ul oficial al Academiei, in Admiterea 2014.

| Chrystyan_Cristi_1992 explică (pentru Ioandelasal):

Am cautat si nu am gasit din ce se da la mate " afgebra, trigonometrie etc"

| Ioandelasal a răspuns (pentru Chrystyan_Cristi_1992):

Nu ai cautat cum trebuie. Intri aici: http://www.armyacademy.ro/ si apoi pe Programe discipline.