| edani99 a întrebat:

Care dintre Marea Britanie, Germania si Franta dau salarii mari soferilor de tir? Unde se castiga mai bine?

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

In Germania se castiga cel mai bine, salariul mediu pe cap de locuitor fiind foarte mare, dublu ca in Franta si cu 59% mai mare decat in Anglia. In plus la fiecare cursa externa ai dreptul la o indemnizatie (bonus) de obicei intre 100-150 euro pe cursa, plus bani de cheltuieli(masa si cazare). Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Bafta

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din câte știu, în Marea Britanie se câștigă bine.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Logic că Franta!

| Hellp a răspuns:

În Germania s-ar plăti bine având în vedere că nu prea sunt afectaţi de criză

| AlinNxD a răspuns:

Germania,dar oricum nu se mai plateste asa bine ca inainte

| Semcovici a răspuns:

In marea britanie, am un cunoscut care lucreaza pe tir, si are 1800 lire pe luna.

| Semcovici a răspuns:

In marea britanie, am un cunoscut care lucreaza pe tir, si are 1800 lire pe luna.