Întrebare recomandată | edani99 a întrebat:

Credeti ca as avea sanse sa fiu angajat in America? Sau ar fi mai bine sa ma axez pe Marea Britanie,Franta, Germania...Din cate vad Marea Britanie are parte de multi imigranti dar nu sunt asa sigur ca e asa de bine acolo.

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Cu orice meserie poti avea un succes sau un esec. Specializeaza-te in ceea ce iti place mai mult.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ce meserie ai? Ce limbi moderne vorbesti?

| edani99 explică (pentru mira):

Nu am nici o meserie, sunt mic, dar vreau sa stiu de pe acum unde ar fi bine sa imi traiesc viata si pe ce limba straina sa ma axez. Asa ca daca esti foarte generoasa sa ma lamuresti, ai toate multumirile mele

| adelinazrsh a răspuns:

Bineinteles ca America ar fi o solutie mai buna unde iti pogi gasi usor de munca, dar e foarte dificil sa ajungi acolo...
Invata cat mai mult din toate, numai asa te poti baza pe ceva concret. happy

| Dumitrescu_Denis_1994 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/