| glasulfilologului a întrebat:

Salut! Care e parerea voastra despre Academia de Politie AL.I. Cuza?

Răspuns Câştigător
| GopnikulBogdan a răspuns:

Este bună, dar trebuie să ai condiție fizică și psihică (foarte) bună.
Succes

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E bună la casa omului dar tu ești bun pentru ea?

| glasulfilologului explică (pentru sierra1):

Fata de tine, eu zic ca da, as fi bunhee hee Sincer sunt satul de răspunsuri de genu, ironice. Ma rog

| sierra1 a răspuns (pentru glasulfilologului):

Eu n-am zis că mi s-ar potrivi dar văd că ești specialistă in sexologie, de ce ai trece in poliție?

| glasulfilologului explică (pentru sierra1):

Ma, bănuiesc ca unele lucruri poți sa le capeți și din "experiență", și ce știu eu despre "sexologie", trebuie sa știe cam orice om, sau adolescent. Asa pot sa te sfătuiesc și despre sport, jocuri, mecanica, etc. Nu cred ca trebuie sa știu câte ceva doar despre profesia pe care vreau sa o aleg. Și de ce as trece în politie e fix problema mea, și eu știu cel mai bine motivele. Eu ce te pot sfătui este sa nu mai "comentezi" aiurea despre ce n ai habar sau chiar ironic. Acum asta e sfatul meu, dacă vrei îl asculți, dacă nu, sănătate!

| Ramona5789 a răspuns (pentru sierra1):

Sierra (nimeni în drum) ești peste tot și te iei de toată lumea rolling on the floor))

| sierra1 a răspuns (pentru Ramona5789):

"| Ramona5789: (nimeni în drum) ești peste tot" - iar ai impresia că vorbești cu mă-ta (desigur, am pus si cratima)?

aaa, tu ești, aia cu facultatea făcută degeaba?

https://www.tpu.ro/......i-ani-pot/

| Ramona5789 a răspuns (pentru sierra1):

Ești un nimeni și te iei de toată lumea pe TPU rolling on the floor)))

| sierra1 a răspuns (pentru Ramona5789):

Iar ai impresia că vorbești cu mă-ta (desigur, am pus iar cratima)?

| Catrice a răspuns:

Mișto.
Pentru cine rezista.