| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt avantajele/dezavantajele in a lucra ca agent imobiliar?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Dezavantajul e ca daca nu vinzi/inchiriezi nimic nu castigi nimic, si sansele sa se intample asa ceva sunt destul de mari in ziua de azi si e al naibii de frustrant. avantaje ar fi ca daca faci vanzari/inchirieri ai bani buni si e un job mai special, nu stai inchis intr-un birou zi de zi, sau nu conduci o masina sa te chinui in trafic, sau nu cari greutati, nu lucrezi intr-un mediu murdar sau in frig, deci ai un oarecare confort fizic si psihic si cunosti lume multa, diferita si uneori chiar ciudata laughing ar fi un job fain daca nu ar fi criza asta care a cam blocat tranzactiile imobiliare happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat