| Caprio a întrebat:

Care sunt avantajele dar si dezavantajele in a lucra in SRI? ( + o opinie personala )

4 răspunsuri:
| k3er0s3x a răspuns:

Avantajele:un salariu mare; aventura in viata; o sa ai un antrenament special(bun); si o sa poti distinge intre oamenii buni si rai! Dezavantaje:O sa ai multi dusmani; Nu o sa ai chiar asa mult timp pentru viata personala(antrenament 12 ore sau misiune si in rest dormi).Cam asta ar fi! Eu nu zic o opinie personala tu decizi ceea ce vrei, e viata ta si faci ce vrei cu ea, eu nu vreau sa te influentez!winking

| Caprio explică (pentru k3er0s3x):

Ce pot sa zic. apreciez faptul ca ai raspuns si chiar m-ar fi interesat o opinie dar e de ajuns si atat. Mersi frumos!

| k3er0s3x a răspuns (pentru Caprio):

Cu placere!

| Dismally a răspuns (pentru k3er0s3x):

Salariu mare la SRI? Probabil te referi la cei din conducere, agentii obisnuiti au un salariu foarte mic pentru o astfel de activitate.