| jocker007 a întrebat:

Salut.Caut un loc de muncă în străinătate șofer cât.b, construcții orice.Nu Am prea multă experiență dar am văzut că se caută pe diferite anunțuri pe olx.Cum as putea verifica credibilitatea locurilor de muncă cei care au mai avut de afaceri cu așa ceva? Mersi

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

ITM are agentii de munca care trimite oameni in strainatate. Aia ii verifica si in chiloti sa nu aibe caca asa ca nu ar fi rau sa te duci la ei sa ceri info.

| SingPlicti a răspuns:

Intreaba pe grupurile de pe Facebook in tara/tarile in care vrei sa pleci despre firma cu care vrei sa pleci. de cele mai multe ori gasesti persosane care au mai plecat cu accea firma si te pot indruma daca e ok sau nu