| Pietricel a întrebat:

Ce joburi exista care se bazeaza pe IT/Engleza exista in tara sau in afara? Si cam care ar fi salariul. Mersi si urgent

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Depinde ce it, software, database, inginer it, web designer etc etc. se gasesc si in tara si in strainatate, depinde pe ce latura te duci ca sa stii si salariu, dar oricum la inceput mai subtireanul, dar ok, si dupa merita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zeci de joburi... realizezi ca nu ti le va insira nimeni aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce joburi se bazeaza pe IT? Ogroaza, sunt de fapt printre cele mai cautate. Doar daca scrii joburi it, in orice departament/industrie, vei gasi ogroaza de astfel de joburi, inginer it, consultant it, call center, software, hardware, web, etc.