| Zinv a întrebat:

Salut! Joburi platite bine in Romania si afara?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Presedinte, prim ministru si ministru.
Au toate cheltuielile decontate, cazare asigurata in vile, masini de servici + salarii, sporuri si comisioane negociate intre ei.

| Celcestietot a răspuns:

Avocat.

| gabicoo a răspuns:

CEO de multinațională!

| gabicoo a răspuns:

Animal de companie al unui animal politic!

| Lukasssz a răspuns:

Doctor,avocat, it-ist, programator, director de banca.

| wildthing a răspuns:

Nu stiu afara, dar adevarul este ca in Romania, dincolo de gargara pe care am tot auzit-o in ultima vreme, cum ca exista o gramada de job-uri disponibile, doar ca nu vor oamenii sa munceasca, de fapt nu sunt job-uri...ma rog, poate or fi pe santier la "hei-rup", la rupere de oase, pentru cei cu 8 clase, dar daca ai mai citit o carte si ai ceva pretentii mai inalte, nu exista nimic pentru tine. Nu sunt job-uri in general, daramite "job-uri platite bine", asa cum ceri tu.

| dinaprilie a răspuns:

Cat de bine?

Răspuns utilizator avertizat
| PRaPRa a răspuns:

Politician,Bugetar,Membru clan de tigani,, Webchatista