| littleshady a întrebat:

Ce meserii as putea practica daca termin facultatea de energetica din Bucuresti (ce salarii se ofera, si daca se merita sa muncesti in tara in aceste domeni)?

2 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Pleaca dincolo pana mai avem inca lei in tara, cand o sa intre Euro o sa fie vai mama noastra.

| Mitzac a răspuns:

Pai eu zic ca merita deoarece poti ajunge director la enel sau nu chiar director si vei avea un salariu foarte bun deoarece sunt foarte multe spuri de lucru la un electricianbig grinBafta Funda?