| mihaiszr a întrebat:

Ce stiti despre specializarea MANAGEMENT din cadrul universitatii babes bolyai din cluj? este o specializare de viitor? se merita sa o urmezi.Care sunt oportunitatile de angajare dupa terminarea facultatii si a masteratului...mersi!

1 răspuns:
| tracicus a răspuns:

E frumos o sa ai o multime de fete frumoase colege, dar cand termini ai sa te apuci de alta facultate... facultatea de management e pentru cineva care are un job si are nevoie de ea sa promoveze in functie. nimeni nu angajeaza manager fara experienta. (funda)