| Antonia452 a întrebat:

Ceva informatii legate de admitere medicina Craiova aveti? Sunt multe grile schimbate de ceea ce ni se da noua in carte? Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

In loc de Craiova, mai bine dai la Timisoara. Dupa Cluj, e Timisoara. Cred totusi ca nu vrei sa fii printre ultimii in aceasta tara...

| alex10b a răspuns (pentru Mayar):

Dar ce are Craiova? iti plac ungurii? du-te tu la cluj!

| GHoST013 a răspuns:

Cred ca informatii competente gasesti pe site. Daca vrei de asemenea poti intreba un student care este anul 1 acum sa-ti dea o parere. Sunt sigur ca o sa te ajute cu drag.