| costincodrin a întrebat:

Salut, cred că vreau o carieră în masini, de producere de mașini. Știți cumva ce studii trebuie sa ai? Unde pot sa fac asta? Dar normal că nu în România ci în Strainatate. Ms

Răspuns Câştigător
| Atfas a răspuns:

Acuma depinde ce anume vrei sa faci in cariera asta:mecanic, inginer, automatist in functie de asta iti alegi studiile. Daca vrei mecanic faci un liceu tehnologic si facultate de mecanica.

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Mai bine robotica. aia din auto au salarii mici, si se restrang, se cumpara intre ei, sunt din ce in ce mai putini.