| mariuzik a întrebat:

Cum este la facultatea de Calculatoare? eu am intrat la Calculatoare, la universitatea Transilvania din BV. Probabil seamana cu automatica, cine stie sa mi zica si mie, e foarte grea?

de fapt asta e o a doua optiune in caz ca pic admiteea la arhitectura... mie nu imi place informatica si matematica dar vin de la mate-info si am depus dosar ca ai viitor asigurat de acolo;
ce ziceti am sanse sa o termin?

2 răspunsuri:
| aisha01eu a răspuns:

De terminat o termini, dar stiu pe cineva care a terminat la Bucuresti sef de promotie si nu si-a gasit de serviciu.

| mihaibrasov a răspuns:

Ha ha ha... O sa dai peste niste profesori care mai de care mai minunati. Viitor asigurat? Cred ca glumesti. Cunosc cel putin 20 de oameni care nu si-au gasit de munca dupa ce au terminat exact facultatea despre care vorbesti. Sanse sa o termini ai, dar iasa-ti din gand ideea de 'viitor asigurat'. Informatica o fi ea de viitor, dar nu e cu nimic mai presus decat alte meserii. E foarte grea si nu e asa de fantastic platita cum crede tot neamul romanesc postcomunist...