| Marin1000 a întrebat:

Salut cum pot sa-mi aduc traficul pe siteul meu? astept raspuns!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Neprofesionist: te apuci de spam pe facebook, twitter, forumuri, bloguri.

In mod profesionist faci seo pe site ul tau, adica incerci sa iti clasezi cat mai bine site ul in cautarile motoarelor de cautare. Seo e o adevarata stiinta sa zicem asa care presupune obtinerea de backlink uri, de targetare a unei nise si a unor cuvinte cheie definitorii, de urmarire a competitiei si a stragegiei acestora de crestere.