| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am pus o intrebare pe siteul profa de sex al laurei andresan...astept un raspuns dar unde ar trebui sa vad raspunsul pe forum sau pe email?

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

In primul rănd, poţi să pui căte intrebări vrei tu acolo, deeoarece ele nu se vor citi, si daca se vor citi din an in Paşte, cu siguranţă nu iţi vor da ţie email. sau raspunsul pe care il astepţi.
Baftă!

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Nu te pot Ajuta
Sincer
laughing

| loredana2012 a răspuns:

Profa de sex e putin spus.Aia e cea mai mare c...

| Roxy a răspuns:

Hey...Pai daca e o intrebare mai folositoare poate iti va raspundehappy
Daca e o intrebare gen:"Laura spune-mi ce sa mai fac cu prietenul meu in pat ca ne plictisim?" nu o sa iti raspunda deoarece ea are o gramada de articole pe mai multe subiecte... Daca e o intrebare mai importanta o sa iti raspunda pe email si poate o si posteaza pe pagina, dar in ultima vreme vad ca a cam avut ceva treaba si nu prea s-a mai ocupat de site ca si inainte cand punea cate 3-4 articole pe zihappy