| Norbert335 a întrebat:

Daca sunt la stiinte sociale intensiv germana si vreau sa ma mut la stiinte sociale intensiv engleza voi da ceva diferente? (ambele clase sunt din acelasi liceu, singura diferenta dintre ele e ca la intensiv engleza sunt 4 ore de engleza pe saptamana fata de cele 2 de la intensiv germana)

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

In principiu nu ar trebui sa fie o problema. Daca stii si limba engleza la un anumit nivel este ok. Poti intreba procedura cum sa faci transferul pe profesoara care preda acele 4 ore la clasele cu engleza aleasa.Ea te va ajuta si iti v-a spune cum se face mutarea si ce cerere trebuie sa faci la acea scoala.