| Iulian890 a întrebat:

Salut, e cineva recepționer de aici? As vrea sa va intreb, iti trebuie facultate ca sa fii recepționer? Sau poti sa ai doar liceul fără bac sau cu bac? Pentru că aș vrea sa ma angajez in acest domeniu după terminarea liceului

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu, nu iti trebuie nimic de genu.Cel putin o limba straina stiuta la nivel conversional.Insa nu iti sugerez, programu e chiar ok happy dar acum fiecare cum doreste

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Intra pe ejobs, bestjob, hipo sau alte siteuri de joburi, cauta receptionera si vezi cam ce cer angajatorii de la tine, e cea mai sigura solutie. Oricum fara bac nu cred ca ai vreo sansa

| Donsavas a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat studii superioare dar sunt de preferat.