| yulyan32 a întrebat:

eu sunt baiat, am 20 de ani, si tocmai ce am vazut pe facebook o postare, cu niste,,cursuri de masaj". M-ar putea ajuta cu ceva aceste cursuri? cum se gasesc locuri de munca ca si maseur? Imi place sa fac lumea sa se simta bine, si probabil de asta sunt pasionat si de maseur laughing. Sau daca nu, cum as putea ajunge sa muncesc in acest domeniu?, mai este si alta scoala, sau alte cursuri de maseur? Ce salarii au de obicei? Dati-mi voi mai multe informatii despre acest job, aceasta profesie va rog! Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexandrastietotul a răspuns:

Buna:*! Daca iti place este chiar fain sa mergi sa faci cursurihappy, si eu sunt la fel si sunt fat :*, Lucrez la Timisoara la un salon de infrumusetare, si salariu meu a inceput de la minimu pe economie si a ajuns la 16 jumate:*, sper sa iti placa :* Te pup

| yulyan32 explică (pentru alexandrastietotul):

Pare interesant salariul, dar tu ce munca faci la salon? presupun ca machiaj, coafuri, nu? eu as vrea ca maseur profesionist laughing) adica sa fiu foarte bun la asa ceva, si doar masaj, nu si altele. Adica sunt si bine facut, cu un corp destul de perfect, nu foarte mare in masa, de inotator big grin nu arat rau, as avea sanse mari sa atrag clientii la masaj laughing ar fi o oportunitate.Dar oare se poate trai bine doar din masaj? am auzit ca se poate deschide si propria afacere. Multumesc de informatie :*