| LospyMio a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva ce se intampla daca pici instructia militara la un SGP?
Gen teste si probe, pentru ca recent am intrat in armata.
Si nu stiu exact in ce consta acele probe sau examene, imi poate spune cineva?
Repet, am fost repartizat, dar o sa urmez o instructie.

Arma: Politie Militara.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti pedepsit atat tu cat si plutonul tau, sa faceti sute de flotari, sau alergat, sau nu stiu cati km sau alte pedepse.

| răspundtot a răspuns:

Păi în primul rând fuga! 50 km pe oră fără probleme. Urcat sfoara. Înot, flotări, cărat greutăți ( unchiul meu a terminat armata acum 15 ani) plus probe de echilibru

| bdfjuri a răspuns:

Nu o vei pica, stai linistit!