| Sparc123 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva despre mediul de lucru de la Pizza Hut? Am 18 ani si as vrea sa ma angajez acolo, dar nu stiu cum e

4 răspunsuri:
| Ketch a răspuns:

Este un loc foarte bun în care să te lansezi pe piața muncii. Îți formezi o oarece experiență de lucru cu oamenii și sub stres. De asemenea, se câștigă destul de binișor pe acolo (salariul + ciubucul). Este un job sezonier foarte ok, dar și part-time, dacă îți permite timpul în restul anului, ar fi mai mult decât ok.

| Sparc123 explică (pentru Ketch):

Multumesc mult, timpul da, dar se intra greu

| Bubbleuh a răspuns:

E caaaaald in ***.

ah. si salariu e bun, daca te sustin parintii deja.

| Sparc123 explică (pentru Bubbleuh):

Colegii? Se lasa bacsis? Aveti prieteni acolo?