| TheSebiSibi a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce analize se fac pentru admiterea la penintenciare Tg. Ocna?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Din intrebarea ta nu intelege m nimic, deci reformuleaza iuntrebarea, ce admitere la penitenciare? Vrei sa te faci gardian la penitenciar? Sau ce? Ce varsta ai?

| TheSebiSibi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma refer ce analize trebuie sa fac? Se face un set de analize si vreau sa stiu ce analize trebuie sa fac

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TheSebiSibi):

Trebuie sa intrebi medicul de familie ce analize se fac, oricum cele de rutină, sange urină, astea, daca mai trebuiesc altele vei afla la medic. Ce varsta ai?

| ALGator a răspuns:

Ești condamnat?

| TheSebiSibi explică (pentru ALGator):

Cum sa fiu condamnat cand eu vreau sa fiu admis acolo? Deschide-ti mintea putin :d

| ALGator a răspuns (pentru TheSebiSibi):

Aha, nu ai incercat să vorbești chiar cu penitenciarul?