| MissAnneMary1 a întrebat:

Imi puteti spune parerea voastra despre UCV? Eu vreau sa dau la drept si sunt cam nehotărâtă daca sa aleg UCV sau UBB. Eu sunt din Targu-Jiu si vreau sa stiu daca are rost sa bat atata drum pana la Cluj

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti dispusa sa inveti dreptul se poate face la orice facultate, nu are mare importanta renumele acesteia sau profesorii. Diploma de licenta este aceeasi, asa ca du-te la facultatea mai apropiata de casa.