| JustAGirl_3031 a întrebat:

Vreau sa aflu parerea voastra. Credeti ca "Nu stiu" si "Perversul de pe Targu Ocna" ne influentiaza viata?

3 răspunsuri:
| dede070707 a răspuns:

Mda.toata lumea a inebunit cu "nu stiu, nu stiu"laughing. mie personal nu imi influenteaza viata thinking

Chestia asta se numeste manipulare de presa!

| iauru a răspuns:

Io nu stiu d-astealaughing)

| Marcelino a răspuns:

Pai acum cateva luni cand am vazut reportajele pe utube a fost amuzant, dar in timp am observat ca a devenit o obsesie.Toata lumea pe strada, prezentatori de stiri, in politica, pe strada, pana si mamaie spune:"nu stiu". Am ajuns sa urasc expresiile astea, sunt jalnice.