| Skypee a întrebat:

Salut, in ce consta a fi ofiter in armata fortele terestre? Unde lucrezi, cat lucrezi si ce lucrezi? Daca se poate cat mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E prea complicat. As putea sa-ti povestesc zile intregi. Succint: lucrezi unde te trimite armata, lucrezi, in principiu, 8 ore dar esti angajat non-stop si oricand poti sa pleci acasa dupa 3 zile. Nu este o viata usoara, mai ales la inceput dar as lua-o oricand, de la inceput.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Primul detaliu - Militarul nu are viata personala, e la ordin la orice ora din zi / noapte.