| ioni3517 a întrebat:

In prezent fac facultatea de construcții civile și în viitor as vrea sa fac masterul și doctoratul. As vrea să știu dacă merita sa fac doctoratul și cam cat câștigă în medie un inginer constructor cu doctorat și 5-7 ani de experiență. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Pantagruel a răspuns:

De la 2500 la 20.000 lei. Depinde de tine ce stii sa faci.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru doctorat primești o groază de bani in plus (nemeritați zic eu) cu singura condiție: de a fi incadrat și de a profesa ca bugetar, in domeniu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merirtă să îl faci, dar pentru doctorat nu vei primi nici un ron în plus.