| Sandu09861 a întrebat:

Salut la ce facultate e ok sa dai gen termin mate info intensiv info și nu înțeleg difernta dintre facultatea de contabilitate și informatica de gestiune cu facultatea de informatica și facultatea de cibernetica statistica și informatica economica ma refer la ce te poți angaja după ce termin unua din facultățile de mai sus și în ce domeniu?

2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Nu-ți mai face griji, că tot casier la Profi ajungi.

| MrAM a răspuns:

Ce tine de informatica/IT/cibernetica sunt bune. Se castiga foarte bine din programare si sunt la mare cautare. Insa acum sa te atraga si pe tine domeniul asta.