| Aandreiii97 a întrebat:

Salut la toată lumea, am terminat un liceu cu profil Tehonologic cu diploma de Nivel 4 Tehnician Desenator pentru constructii si instalatii.
Cor:311207
:311801
M-ar interesa dacă cu aceasta diploma eu sunt calificat de exemplu ca și finisor sau electrician.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E evident ce calificare ai: Tehnician Desenator pentru... Desen și atât. Dacă măcar asta o știi, tot e un câșig

| anonim3248 a răspuns:

Pe baza diplomei ești angajat în acte exact ce ai scris tu
https://www.rubinian.com/cor_6_ocupatia_detalii.php?id=311801