| Andwta a întrebat:

Ma gandeam sa fac niste cursuri pentru baby sitting in Suceava. A urmat cineva cursurile? Te poti angaja cu carte de munca?
Imi puteti detalia mai mult?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Te poti angaja cu carte de munca la o agentie de bone.

| Michaeel a răspuns:

Orice om poate sa aibă grija de niște copii, dar dacă dorești sa faci cursurile, fă-le. Poți simplu sa pui anunț pe diferite site-uri și poate te angaja cineva, nu cred ca atunci când vei veni la casa omului ca babysitter te va întreba de carte de munca laughing scria în alt răspuns ca sunt agenții ce se ocupa cu asa ceva, mergi la alea.

| Andwta explică (pentru Michaeel):

Nu gasesc agentii in Suceava