| RokuSan a întrebat:

Ma gândesc ca dupa liceu sa plec sa-mi continui studiile in Japonia, dar stau la îndoiala înca. Puteti sa-mi oferiti ceva informatii cu privire la universitatile din Japonia?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

E o tara foarte frumoasa si civilizata. Iti dai seama ca si universitatile sunt la acelasi nivel, acolo educatia e cea mai importanta.
Nu asta e problema, ci ca ai nevoie de foarte multi bani. Si vorbesc de zeci de mii de euro pe an. Daca ii ai, atunci va fi o experienta de neuitat.