| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Ma poate ajuta cineva dacă are informații legate de vizitele medicale pentru scoala de agenti de politie de la Cluj? Ma interesează în medie câți nu au promovat în sesiunile anterioare la vizita medicala. Ce găsesc pe site-ul scolii nu ma ajuta deloc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-are ce să te "intreseze" câți au picat vizita medicală. Intresesează-te dacă TU ești sănătos tun sau dacă ai vreun bai, remediază-l dacă se poate sau te reorientezi

| dullcat a răspuns:

Buna.Si eu sustin ca nu te ajuta absolut deloc sa afli cati au picat.Mai productiv e sa vorbesti cu cei care au fost admisi.