| DeeaPustoaica a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa devin cantareata? Sa ma ajute sa inregistrez o melodie? Sau ceva de genu?

9 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sau moga.

| ViVi a răspuns:

@eu_o_mare_enigma esti culmea laughingrolling on the floor

| DeeaPustoaica explică:

Am 13 ani...

| DeeaPustoaica explică:

Nu...pai nu imi plac manelele dar imi doresc sa devin cantareata si pentru inceput aS vrea un program sa fac o melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-l pe Costi Ionita, te ajuta el, cu siguranta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia e manea cumva? de`aia ai intrebat daca suntem anti manele...sa vezi daca o sa ai fani?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu! Putem colabora impreuna. Da-mi ID-ul tau pe privat si eu te contactez, OK? Iti trimit un mail cu mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta bea cite un ou in fiecare zi si cu timpu o sa ai gla sper sa te ajute la ceva pup

| TupacAmaruShakur a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru dar in alt domeniu.Scriu versuri de ceva timp, in muzica rap, as vrea sa ma ajute cineva sa ma lansez si cu instrumentalele ca nu prea ma pricep, Precizez ca stau in bucuresti Berceni, Pe langa Ira, va rog daca se poate.