| Eu_1513 a întrebat:

As vrea sa devin cantareata imi doresc asta de mica. Dar nu stiu ce sa fac, unde sa merg. Am 14 ani impliniti in iulie si as vrea sa urmez exemplul Alexandrei Ungureanu, am participat la niste mini-concursuri de muzica si am cantat o melodie de-a ei..."Alexandra Ungureanu- O nebunie" am luat locul I. Mi-as dori sa particip la mai multe concursuri si sa realizez ceva din asta. Daca ma poate cineva ajuta...

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Hei. du-te la palatul copiilor(daca exista in judetul tau) sau la o scoala de muzica la sectiunea canto.iti trebuie multa munca.succes.sa auzim de tine peste cativa aniwinking

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Urmează cursurile școlii de muzică, secția canto.
Pa, pa.