| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, mai este vreo alta proba sportiva la admiterea de la Academia de Politie in afara de acel traseu aplicativ, cineva mi-a zis ca exista si o proba de viteza, una de rezistenta si una de aruncare a mingii medicinale, dar pe site-ul lor nu zice absolut nimic de asa ceva, poate puteti sa ma luminati voi?

Răspuns Câştigător
| danidni a răspuns:

Nu, este doar acel traseu aplicativ, ce spui tu erau acum cativa ani in locul traseului aplicativ

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Doar acea proba este, nu mai este alta.

| HaiduMatteo a răspuns:

Nu
am dat-o acum 4 ani si din cate stiu nu s-au maiadaugat.
mult succes!