| danidni a întrebat:

Salut! Maine dau psihologicul pentru academia de politie. Stie cineva daca trebuie sa vin cu declarația facuta de acasă de covid sau facem de acolo?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Cred că o completezi acolo. happy Succes!winking Funda?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Maine e duminică, poate luni ai vrut sa zici, azi e sîmbătă.

| danidni explică (pentru CristiDinBucuresti):

Maine(adica duminica) sunt programatrolling on the floor))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Declaratia o faci acolo au ei formulare, ce ciudat ca si duminica unii lucrează.

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Va trebui sa aveti acea declaratie deja completata. mai multe detalii aici

https://www.academiadepolitie.com/......-a395.html

| neconectat99 a răspuns:

N am răspuns la întrebare ta dar multă bafta si peste 4 ani sa nu devi un bulangiu de ofițer, in caz ca întri*