| Sync23232 a întrebat:

Salut.
Mi-ar place sa lucrez si sa ma specializez ca electrician.
Ce parere aveti despre aceasta meserie?
Este banoasa sau se moare de foame cu ea?
Care este salariu unui electrician?
Este usor sa iti deschizi o firma sinsa prinzi lucrari sau greu?

Mersi happy.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Meserie frumoasa banoasa dar...foarte multa atentie. Merita.

| Sync23232 explică (pentru baru):

Cam ce salariu este in Romania?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Este o meserie frumoasa si banoasa, plus ca este si de viitor.Salariul depinde de nivelul tau de experienta si de firma la care te angajezi.In Ro variaza de la 2000 la 4ooo, dar depinde de multi factori, in afara ajunge in jurul la 2500 de euro, poate si mai mult.Lucrarile pe care le poti face mai aduc si ele ceva bani peste toate astea.