| Acellin a întrebat:

Salut, mi-as dori sa pot deveni redactor/analist/comentator sportiv precum Radu Naum, Vlad Macicasan, Ovidiu Ioanitoaia etc.
Ma pricep destul de bine la tot ce tine de fotbal, dar sunt cam timid uneori ceea ce e un dezavantaj.
Întrebările mele sunt :
Trebuie sa urmez facultatea de jurnalism?
Pot reuși și fără pile?
Nu este o "meserie" avantajoasa (în sensul că îți găsești greu de muncă)?

Dacă nu voi avea încredere în mine că voi reuși în ceea ce mi-am propus, am ca plan B să dau la facultatea de sociologie.
Care sunt materiile de bază la facultatea de sociologie? Și cât de avantajoasa este?

Va mulțumesc anticipat, o zi bună.

1 răspuns:
| asdf2kpower a răspuns:

Slăbuțe modele ai. Niciunul nu se compară cu zeii Costi Mocanu, Felix Drăghici și Mihai Mironică laughing laughing laughing

Lăsând gluma, uită-te și tu la ăia de pe Eurosport sau la legende precum Țopescu (rip) sau Ilie Dobre, ăia comentatori tată.